Ar Jums jau yra 18 metų?
Taip
Ne

Naujienos

Nefiltruotas

Aukso spalvos, išraiškingo skonio nefiltruotas alus. Pagamintas pagal lietuviško alaus tradicijas. Brandintas autentiškuose dar praeitame amžiuje iškastuose rūsiuose. Talpa: 0,5l

„Kauno šviesusis“ 0,5l

Alus „Kauno šviesusis“ jau ir skardinėje!

„Kauno“ alaus 5 l statinaitė

Alus tiesiai iš statinės! „Kauno“ – tradicinis Lager tipo 5,0 % tūrio alkoholio šviesusis alus. Turint 5,0l talpos „Kauno“ alaus statinaitę, Jums tereikės pasiimti taurę, pasukti rankenėlę ir įsipilti išskirtinio skonio, tikro lietuviško alaus.  

Lietuvos metų gaminys 2015 – Angliškas elis „Sherlock Holmes“

Karamelinio paslaptingo skonio alus su vaisių dvelksmu ir ypatingu kartumu. Pagamintas remiantis angliška receptūra iš 3 angliško salyklo rūšių, apynių ir mielių, subrandintas senuosiuose Žaliakalnio šlaito rūsiuose. Pagamintas iš 3 angliško salyklo rūšių – šviesaus ir tamsaus Crystal salyko, Pale ale salyklo, iš angliškų apynių ir mielių. 2015 metai laimėjęs Lietuvos metų gaminio bei Baltic […]

Tamsusis „Vyšninis“ alus

Šis vyšnių skonio alus yra sodrios tamsios spalvos su standžia ilgai išliekančia puta. Gaivus vyšnių kvapas su saldžiai rūgščia užuomina, atskleidžia salyklinį skonį ir apynių kartumą. Dera prie lengvų, vaisinių patiekalų. Bet labiausiai tinka prie desertų, tokių kaip panna cotta, mascarpone, sūrio pyrago. Tinka kartu su juoduoju šokoladu.

Trakų pilies pakuotė

Puiki dovana artėjančių švenčių proga! Pakuotę sudaro 2 buteliai Trakų pilies alaus ir taurė, iš kurios geriant šį alų, atsiskleidžia nuostabus aromatas bei skonis. Alus pagamintas pagal senąją receptūrą, naudojant tik aukščiausios kokybės žaliavas.